O nas

Sweet Sleep to tworzone z pasją miejsce z art. dla dzieci i niemowląt oraz ich mam. Znajdziecie u nas przepiękne, wysokiej jakości produkty znanych marek, ale również te tworzone w małych manufakturach. Oferujemy wiele artykułów niezbędnych podczas pierwszych lat życia waszych maluchów. Staramy się cały czas powiększać naszą ofertę, tak abyście mieli jak największy wybór wyjątkowych akcesorii. Dbamy o najmniejsze szczegóły, gdyż cenimy wysoką jakość oraz bezpieczeństwo najmłodszych.

Szczęście waszych pociech to dla nas priorytet.

Z miłości do dzieci powstała nasza linia produktów dla dzieci, którą znajdziecie pod marką Sweet Sleep. Posiadanie dwójki wspaniałych dzieciaków oraz prowadzenie sklepu zainspirowało mnie do stworzenia czegoś pięknego i wyjątkowego, a przy okazji funkcjonalnego.

Nasze produkty tworzone są z wysokiej jakości materiałów premium, składających się wyłącznie z naturalnych włókien.

Tkaniny, z których są uszyte, posiadają certyfikat jakości i bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100 w kl. I – jest to najwyższy znak jakości, a produkty nim oznaczone spełniają restrykcyjne wymogi jakości i bezpieczeństwa.

Wypełnienie wykorzystywane w pościeli, to włóknina silikonowa, która również posiada wyżej wspomniany certyfikat, nie chłonie wilgoci oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.

Mam nadzieje, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania.